czwartek, 7 maja 2009

Domena @#$%!

Ostatnio często piszę i dłubię troszkę przy tym blogu.

Niestety dłubanie przy domenie nie wychodzi mi na zdrowie. Póki co domena www.jozefowski.pl połączona jest z tym blogiem, niestety jozefowski.pl jeszcze nie. Jeśli ktoś potrafi pomóc, jestem otwarty na sugestie :)

Edit [8.05.09. 10:40]: Okazuje się, że zrobiłem wszystko dobrze, tylko serwery utrzymujące moją domenę się baardzo powoli aktualizują :)

3 komentarze:

Brainac pisze...

Nie wiem dokładnie jak to robisz, bo do bloggera swojej domeny nie przyczepiałem, ale zawczasu proponuję korzystanie z domeny bez www. Domena z prefiksem nie ma żadnej przewagi, a sam skrót jest swego rodzaju artefaktem sieciowym, który już dawno powinien zniknąć. Uzasadnienie ma tylko w nielicznych przypadkach.

BJ pisze...

W sumie to moje pierwsze założenie jest takie, że prefiks www nie powinien mieć żadnego znaczenia.

Trochę to mój usługodawca skomplikował, ale chyba już jest ok.

Jeśli u kogoś nie działa jedna z domen, proszę dajcie znać :)

dorota pisze...

nie wiem gdzie się wpisać więc wpiszę się tu;) fajne miejsce-podpisuję się pod wszystkim;) ciekawe też, że tydzień remu mijając tłumy "żaków" pędzących na ich doroczny spęd, święto zwane opacznie juwenaliami-miałam te same refleksje-i jeszcze jedną-skończyłam właśnie studia i nie byłam na żadnych-pewnie mam czego żałować;)ach studenckie życie;)

a TED jest...outstanding;)
zresztą wysłałam Ci mejla na TED.com:)

kłaniam się
d.