czwartek, 22 października 2009

Mądrze gada

Chcaiałem dzisiaj polecić krótki wpis pt.: "Wolno już wszystko" na blogu Piotra Skwiecińskiego. Dziennikarz Rzeczpospolitej komentuje tam to co dzieje się w okół Pań Sawickiej i Marczuk-Pazury. Wczoraj czytałem też interesujący wywiad z byłym szefem CBA i muszę przyznać, że zgadzam się z nim conajmniej w jednej sprawie.

Agent "Tomek". Prezentuje się go dzisiaj w mediach jako lowelassa, gościa który na koszt państwa hulał sobie i podnosił standard życia. - bzdura! - to jest praca tego gościa i trzeba przyznać, ze praca wcale nie najprzyjemniejsza.

Druga sprawa ze teraz te dwie kobiety prezentowane są jako biedne ofiary podrywacza. Biedne kobiety zgodziły się przyjąć kupę kasy i załatwić coś na boku tylko dlatego, ze "Tomek" jest taki przystojny i romantyczny. No kurde aż mnie trzepie gdy to piszę.

Gdzie feministki. Gdzie kobiety broniące godności swojej płci. Dlaczego nie trąbicie na alarm, że oto te kobiety sukcesu sprowadzają swoje wizerunki do głupiutkich, kochliwych idiotek, które dają się manipulować ładnemu chłopcu!

1 komentarz:

Brainac pisze...

A mnie aż tak to nie dziwi. Nie jest to usprawiedliwieniem dla brania łapówki, ale wiele kobiet już takich jest. Temat na dłuższą rozmowę :)