sobota, 27 listopada 2010

Podsumowanie wyborów

Gratuluję wszystkim 1180 osobom w całej Polsce, które zdobyły wymarzone mandaty bez głosowania. Tak jest, w przypadku tych 1180 osób nie było głosowania bo nie było konkurencji  :)

Jest też 325 kandydatów do których chciałbym skierować głośne WTF?!?! Jak można otrzymać w głosowaniu zero głosów?!?! Nie masz siostry, babki, ojca, sąsiada? Mam wrażenie, że równie trudno jest nie otrzymać w ogóle głosu jak dostać ich najwięcej w okręgu.

Rozwiń posta, żeby zobaczyć listę kandydatów na radnych, którzy otrzymali 0 (słownie: zero) głosów:


Osoby które nie dostały nawet jednego głosu Gdzie startowali
Łukasz Budukiewicz augustowski
Michał Maciej Miszkiel Biała Podlaska
Piotr Biront Białogard
Małgorzata Ilona Jeziorowska Blachownia
Damian Mariusz Capiga bocheński
Tadeusz Mroczek Brodnica
Janusz Mariusz Chrapla Brzeszcze
Tomasz Sterna Burzenin
Wioletta Włodarczyk Burzenin
Tomasz Jan Bartnicki Burzenin
Piotr Zbigniew Cybiński Chojnice
MAGDALENA EUGENIA NOWACZEK Choszczno
Arkadiusz Szczepan Niski Ciechanów
Krystyna Kursa Ciechanów
Gabriela Ewa Czempiel Cieszyn
Agnieszka Aneta Wąs Czarny Bór
Krystyna Jadwiga Pytel Czarny Bór
Zbigniew Maksymilian Wąs Czarny Bór
Andrzej Wójs Czeladź
Przemysław Marcin Wysocki Czeladź
Mieczysław Zyśk Czersk
Jadwiga Kątna Czersk
Szymon Wiśniewski Czersk
Bożena Grażyna Pruska Czersk
Honorata Maria Krakowska Czerwonak
ANDRZEJ NICIEJEWSKI Dąbrowa Chełmińska
Stanisław Kazimierz Pikul Dąbrowa Tarnowska
Lucyna Elżbieta Świąder Dąbrowa Tarnowska
Bogdan Bernat Dębica
WACŁAW WÓJCIK Dębno
MAGDALENA GAŁA Dolice
Tomasz Jerzy Nowakowski Dołhobyczów
Lucyna Sokołowska Drohiczyn
Maria Pajdosz Drohiczyn
Marta Mariola Wymazała - Majta Drwinia
Krzysztof Jacek Więcek Drwinia
Gabriela Anna Twardowska Drwinia
Agnieszka Ewa Maj Drwinia
Zbigniew Szczepański Działdowo
BORYS ARKADIUSZ DĄBROWSKI Dziwnów
Monika Sylwia Romanowska Dźwierzuty
Edward Stanisław Urbanowicz Frombork
Ilona Anna Mazur Głuchołazy
Stanisława Krystyna Urban Głuchołazy
JOANNA TERESA GODLEWSKA Gołdap
Zygmunt Aleksander Opolski Góra
Ilona Sylwia Michalak Góra Kalwaria
Regina Jóźwiak Grabowiec
Roman Wojciech Kałużny Grabów
Agnieszka Anna Jabłońska Grabów
Iwona Jolanta Szawarowska Grodków
Alicja Helena Pietruszka Gromadka
Anna Monika Szupa Grudziądz
Dawid Patryk Bronisławski Grudziądz
Krystyna Irena Popowicz grudziądzki
Bogusław Kazimierz Oleksy Grybów
Mirosław Marek Górski Gryfice
Elżbieta Mamoń Gryfice
Monika Szuper Horyniec-Zdrój
Janina Bereżańska Horyniec-Zdrój
Agnieszka Lucyna Warda Jabłonna
Andrzej Marek Jasło
Tomasz Warchoł Jawornik Polski
Teresa Wiśniewska Jedwabne
Dawid Paweł Adamczyk Jelcz-Laskowice
Krzysztof Zdzisław Bogucki Jeżów Sudecki
Tomasz Maciej Nielubiński Jeżów Sudecki
Danuta Kwiecień Jeżów Sudecki
Jacek Zbigniew Adamczyk Jędrzejów
Paweł Wojciech Kopcik Kamieńsk
Justyna Urszula Zielińska kamieński
Bartłomiej Bartlewski kamieński
Ewa Krystyna Mirska-Zacharczuk Kędzierzyn-Koźle
Janusz Kazimierz Purzycki Kętrzyn
Grzegorz Marcin Barański Kiełczygłów
Henryk Siedlarek Kleszczów
Adam Krzysztof Drespa Kluczbork
Andrzej Marian Stępień Kluki
Wiesław Jan Oleszczyk Kluki
Halina Barbara Terkalska Kluki
Leokadia Marianna Zięba Kłobuck
Jadwiga Irena Włodarczyk Kłobuck
Anna Krystyna Łukasik Kłodzko
Monika Elżbieta Łuksza Kłodzko
SŁAWOMIR ROSZKOWSKI Knyszyn
Marcel Pajewski Kobylanka
Dariusz Skrzyński Kobylnica
Michał Feliks Tyszka Kołaki Kościelne
Adam Jerzy Borecki Konstancin-Jeziorna
Jakub Jacek Sujecki Konstancin-Jeziorna
Krystyna Babkiewicz Konstancin-Jeziorna
Andrzej Błoński Konstancin-Jeziorna
Dorian Kucicki Konstancin-Jeziorna
Joanna Małgorzata Pierz Konstancin-Jeziorna
Anna Ewa Dybała Konstancin-Jeziorna
Joanna Renata Chodor Konstancin-Jeziorna
Agata Izabela Skrzypczak Konstancin-Jeziorna
Łukasz Jan Jóźwik Końskie
Jan Sobol Koronowo
Małgorzata Snopkiewicz Korytnica
Piotr Packiewicz Koszalin
Bogumiła Szafrańska Kościelec
Anna Rulak Kozienice
Anna Paulina Habiera-Frette Krempna
Maria Barbara Słabniak Krempna
Kazimierz Wojciech Winiarski Krempna
Anita Małgorzata Maciejczyk Krempna
Marcin Paweł Węgrzyn Krosno
Wojciech Mieczysław Mazur Kruszwica
Ryszard Jan Myszka Kruszwica
Tomasz Jacek Wiejak Książ Wielki
Witold Grzegorz Wiejak Książ Wielki
Regina Teresa Wiejak Książ Wielki
Renata Maria Huma Książ Wielki
Iwona Wołyniec Kuźnica
Jacek Leszek Jasiecki Leoncin
Przemysław Jan Jochemczyk Libiąż
Ryszard Amenda Lidzbark
Danuta Mollus Lipka
RYSZARD GŁOS Lubartów
Kornelia Karolina Barnat Lubin
Henryka Magdalena Barnat Lubin
Magdalena Owczarek Lubin
Bolesława Błońska-Bernat Lubliniec
Maria Myjak Łabowa
Krzysztof Łukasz Smyda Łabowa
Łukasz Damian Wnęk Łabowa
Bogumił Kulig Łabowa
Krzysztof Łuczyński Łanięta
Kazimierz Kaczyński Łapy
Zdzisław Dariusz Skłodowski Łapy
Stanisław Adam Porowski Łapy
Artur Brzeziński Łąck
Magdalena Falkiewicz Łęczna
Bogdan Julian Kaźmierczak Łęczyca
Paweł Kokot Łomża
Waldemar Marek Wiśniewski łódzki wschodni
Sebastian Sylwester Sztendel Łódź
Elżbieta Barbara Kędziora Łuków
Irena Elżbieta Kalinowska Łuków
Justyna Sadło-Jasińska Łuków
Kacper Maksymilian Gawroński Łuków
Stanisław Zbrzezny Maków Mazowiecki
Janusz Dziduch Miastko
Aleksander Maciejewski Miastko
Waldemar Andrzej Rywacki Miastko
Franciszek Perechuda Miastko
Iwona Kalicka Miastko
Stefan Sznejkowski Miastko
Mariusz Wiesław Golik Michałów
Piotr Dyduch miechowski 
Grzegorz Stanisław Makaroyj Mielno
Jacek Kądziela Międzybórz
Paweł Przemysław Wołk Międzyrzecz
Tomasz Tokajuk Milejczyce
Eugeniusz Tokajuk Milejczyce
Łukasz Zajączkowski Milejczyce
Eugenia Kamińska Milejów
Krzysztof Boryń Mińsk Mazowiecki
Adam Gołosz Mirów
Tadeusz Zygmunt DZIEWULAK Mordy
Damian Mazerant Moszczenica
Jacek Panek Mysłakowice
Teresa Szymczak Mysłakowice
Tomasz Adam Kowalski Nagłowice
Roman Cwudziński Nakło nad Notecią
Tadeusz Nadopta Namysłów
Renata Izabela Tadrzak Niechlów
Hubert Cabała Nielisz
Artur Jan Mikrut Nowa Ruda
Joanna Jadwiga Pach Nowa Ruda
Katarzyna Małgorzata Kosińska Nowa Sól
Kamil Sebzda Nowa Sól
Joanna Katarzyna Mietlińska Nowa Sól
Krzysztof Mucha Nowa Sól
Ryszard Adam Kawiak Nowa Sól
JAN WALENTY OWCZARZ Nowa Sól
Karol Paweł Szulc Nowe Miasto Lubawskie
Aleksandra Osemek nowodworski
Agnieszka Wasik Nowogród
Włodzimierz Halicki Nowy Dwór
Dariusz Julian Uścinowicz Nysa
Dawid Stanisław Mikołajczuk Nysa
Waldemar Antoni Kusy Obsza
Janusz Stanisław Pietryga Oleszyce
Zdzisława Julia Styczeń Oleśnica
Grzegorz Zaporowicz Oporów
Marcin Mateusz Kędzior Orły
Stefan Kowasz Osiek
Janina Józefa Cicha Ostaszewo
Robert Sławomir Białogoński Ostróda
Wojciech Robert Szandurski Ozimek
Aleksandra Anna Kopeć Padew Narodowa
Paulina Mazur Padew Narodowa
Maria Mazur Padew Narodowa
Tomasz Paweł Jereczek Parchowo
Kamila Katarzyna Lisowska Parczew
Dariusz Chwalczuk Parczew
Izabela Anna Raut Piaseczno
Wieczysława Maria Bryzgalska Piaseczno
Arkadiusz Zieliński Piastów
Daniel Drzewiński Piątnica
Irena Nicińska Piątnica
Krystyna Wrzesińska Pionki
Bogusława Baran Pionki
Henryk Adam Kwiatkowski Pionki
Artur Czynszak Piotrków Kujawski
Zbigniew Czynszak Piotrków Kujawski
Jerzy Marciniak Piotrków Kujawski
Marek Mikołajczak Piotrków Kujawski
Sebastian Bednarczuk Platerów
Tadeusz Studniak Płoniawy-Bramura
Joanna Maruszewska Płońsk
Marek Łukasz Nowak Polkowice
Małgorzata Ilasz Połczyn-Zdrój
Łukasz Serafin Postomino
Jarosław Wojciech Cheba Potęgowo
Paweł Dankowiak Praszka
Edward Kręciewski Przytuły
Kamila Pielak Radom
Joanna Katarzyna Wielgus Radzymin
Sławomir Marek Kołodziejczyk Raków
Jarosław Bogdan Tromszczyński Ruciane-Nida
Małgorzata Karpow Ruciane-Nida
Krystian Rajmund Okrent Rydułtowy
Wieńczysław Stanisław ZDANIEWICZ rypiński
Katarzyna Piórkowska Sandomierz
Ryszard Józefczyk Sanok
Aleksander Józef Rudy Sanok
Kazimierz Piotr Świniuch Sędziszów Małopolski
FRANCISZEK DZIUDA Siedlisko
Remigiusz Mariusz Dziarek Siemianowice Śląskie
MATEUSZ RADOSŁAW MARCINIAK Siemyśl
Marcin Piotr Domagalski Skała
Roman Lucjan Machałek Słupsk
Danuta Kodym Sochaczew
Adam Leon Winiarczyk Sochaczew
Karolina Winiarczyk Sochaczew
Robert Sagun Sokółka
Henryk Babicz Sokółka
Kamil Krzysztof Zmitrowicz Sopot
Zdzisław Płochocki Sorkwity
Zdzisław Józef Filipiak Sosnowica
Rafał Artur Gruca Sosnowiec
MARIUSZ KANIA Stare Czarnowo
URSZULA FLIS Stare Czarnowo
Robert Marek Czaja Staszów
Krzysztof Tadeusz Drzazga Staszów
Barbara Halina Ossowska Strzegom
Aleksandra Baranowska Strzelce
Grzegorz Baranowski Strzelce
Józef Andrzej Kubacki Strzelce Opolskie
Justyna Ołota Strzelin
Marcin Sebastian Szneider Sulęczyno
Seweryn Błażej Szneider Sulęczyno
Jan Sobolewski Suwałki
Iwona Wioletta Dołęga Suwałki
Adam Suszczewicz Szamotuły
Elżbieta Domańska Szczerców
Helena Szpatkowska Szczuczyn
Robert Jacek Rudowski Szczutowo
Kamil Jędrzejczyk Szczytno
Ewa Baczewska Śniadowo
Michał Maciej Dulewicz Śniadowo
Tadeusz Żebrowski Śniadowo
Joanna Anna Szabłowska Śniadowo
Joanna Szulakiewicz Śniadowo
Bogdan Walendziak Śniadowo
Józef Gniazdowski Śniadowo
Katarzyna Grześ Śniadowo
Jerzy Kazimierz Maciejewski Śrem
Adrian Lebowski świebodziński
Edmund Bolesław Molenda świebodziński
HANNA KRYSTYNA MARCINKOWSKA Świnoujście
Anna Maria Kaczorowska Tarnobrzeg
Mirosław Jan Pederski Tarnowskie Góry
Marek Woś Tomaszów Lubelski
Jan Wilczura Trzcianka
Izabela Teresa Purgal-Ruczkowska Trzcińsko-Zdrój
Zenon Przybył Trzebinia
Stanisław Czuchwicki Trzebnica
Dariusz Sebastian Gawłowski Wałbrzych
Joanna Elżbieta Rutowska Wałcz
Tomasz Jan Rutkowski Wałcz
Ryszard Ludwik Koperski Wałcz
Dawid Józef Michalczyk Wałcz
Robert Łukasz Kozanecki Wartkowice
Beata Ogrodowczyk Wieczfnia Kościelna
Grzegorz Pyć Wielbark
Stanisław Jurczyk Wieliczki
Mariola Małgorzata Skowrońska Wieluń
Janina Kossakowska Wizna
Łukasz Marek Kosiorek Wizna
Robert Paweł Hudzikowski Wodzisław Śląski
Dawid Kamil Żebrak Wodzisław Śląski
Halina Nowocień Wodzisław Śląski
Bartosz Kamil Tomczak Wodzisław Śląski
Tomasz Jan Zborowski Wodzisław Śląski
Daniel Piotr Jach Wodzisław Śląski
Paulina Anita Ciempka Wolbrom
Artur Puchała Wolin
Katarzyna Bożena Siatkowska Wyszków
Aleksander Roman Ciepielewski Wyszków
Adam Zygmunt Igielski Zabierzów
Mariusz Robert Gondek Zakliczyn
Barbara Ewa Stec Zakopane
Janina Maria Gut Zakopane
Maria Żołynia Zakrzew
Roman Oponowicz Zambrów
IZABELA KARINA DOMINIAK Zapolice
Michał Henryk Leoniuk Zgorzelec
Olga Grażyna Sumińska-Łaszcz Zgorzelec
Zbigniew Jan Wiśniewski Zgorzelec
Janusz Zdzisław Materkowski Zgorzelec
Iga Paulina Dąbrowska Żagań
Sylwia Maria Przekota-Bielecka Żary
Ireneusz Łoś Żmudź
Maria Jolanta Felcyn Żnin
Anna Nowak-Węsierska Żnin
Rafał Piotr Dobrzyński Żory
Mateusz Tomasz Ajzychart Żory
Andrzej Ryszard Kramarz Żukowo
Agnieszka Dorota Sankiewicz Żukowo
Czesław Pruszyński Żukowo
Konrad Jerzy Pawlik Żywiec

1 komentarz:

Kostek Bovsky pisze...

Że też Ci się chciało...? ;)